Hakkımızda

Kurucumuz Prof.Dr.Teksen Çamlıbel’den: 

Dünyada ilk tüp bebek, 1978 yılında İngiltere’de doğdu. Bundan 10 yıl gibi kısa bir süre içinde, biz İstanbul’da  Jinemed ekibini kurduk ve tüp bebek çalışmalarına başladık. 1989’da kurulan merkezimiz, Türkiye’deki ilk özel tüp bebek merkezi  veİstanbul’da kurulan ilk tüp bebek merkezi olma gururuna sahip oldu. Sizlerin bize olan güveni sayesinde giderek büyüdük ve şu anda Jinemed Sağlık Grubu olarak,  4 ülkede 7 tane merkezde hizmet vermekteyiz. 

Geçirdiğimiz 25 yılı aşkın dönemde, Türkiye ve Jinemed, tüp bebekte büyük başarılara imza attı.İlk günlerden beri, en çağdaş, en ileri teknolojiyi vekanıta dayalı metotları kullandık.Gebelik oranlarımız dünya standartları veya üzerinde oldu.

Çocuğu olmayan  çiftler için Jinemed Sağlık Grubu merkezleri, her zaman bir aile sıcaklığında hizmet verdi, ve hastaları ile sadece tedavi sırasında değil, tedavi sonrasında da diyaloğunu kesmedi. 

Şimdi, Türkiye’de 100’ü aşkın , İstanbul’da 40’ı aşkın tüp bebek merkezi var.  

Bu baş döndürücü gelişmeye rağmen, Jinemed Sağlık Grubu, ilk yıllarında olduğu gibi, şu anda dayurtiçi ve yurtdışı hastalar için tercih ediliyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Ülkemizde 6 çiftten birinin çocuğu olmamaktadır ve bunların önemli bir kısmında tüp bebek gereklidir.

Hayatınızın bu en özel yolculuğunda size eşlik etmek ve güzel anılarınızda yer almak, bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Anne baba olmak için Jinemed hastane ve merkezlerinde herşey hazır, tek eksik sizsiniz.

Hepinizi Jinemed Sağlık Grubu’na bekliyoruz.Ailemize hoşgeldiniz.

JİNEMED SAĞLIK GRUBU 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Prof. Dr. TEKSEN ÇAMLIBEL

 

HAKKIMIZDA 

Özel Kalamış Tüp Bebek Merkezi, Jinemed Sağlık Grubu’na ait bir cerrahi tıp ve tüp bebek merkezidir.

. Prof.Dr.Teksen Çamlıbel önderliğinde 

. Türkiye’deki ilk özel tüp bebek merkezi

. İstanbul’un ilk tüp bebek merkezi

. 4 ülkede 7 şube

. 26 yıllık deneyim

. 20.000’i aşkın tüp bebek tecrübesi

. Tam donanımlı ameliyathaneler

. SGK anlaşmalı

1989’da kurulan ilk Jinemed tüp bebek merkezi, Türkiye’deki ilk özel tüp bebek merkezi  ve İstanbul’da kurulan ilk tüp bebek merkezi olma gururuna sahip olmuştur.  Jinemed Sağlık Grubu, şu an  4 ülkede 7 tane merkezde hizmet vermekteyiz. 

Jinemed Sağlık Grubu, kadın sağlığı konusunda çalışan uzmanların, Prof.Dr. Teksen Çamlıbel başkanlığında, 1988 yılında biraraya gelmesi ile kurulmuştur. Jinemed ekibi, İstanbul’un ilk özel tüp bebek merkezini 1989 yılında hayata geçirmiş ve buna paralel olarak laparoskopik ameliyatlar ve kanser ameliyatları konusunda da dünyadaki gelişmelerin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmuştur. 

4 ülkede 7 şubesi ile referans bir sağlık grubu olan Jinemed Sağlık Grubu, seçkin hekim kadrosu, uzman doktorları laboratuvar sorumluları ve sağlık personelleri ile kanıta dayalı tıp gelsefesi çerçevesinde dünya standartlarında sağlık hizmeti verir. 

2000 yılında kurulmuş olan Özel Kalamış Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek tedavisi ve kadın sağlığı konusunda yüksek teknolojik alt yapısı ile tedavi yöntemlerinde, dünyada kabul görmüş ve karşılaştırılmalı çalışmalarla kanıtlamış metotları kullanmaktadır.